Zasłużone zwycięstwo - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 28.04.2024 | Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

« powrótZasłużone zwycięstwo

Zasłużone zwycięstwo

17.10.2010 7:08 - Admin Po słabszych dwóch meczach w konfrontacji z AZS Częstochowa pokazaliśmy lepszą grą.Nasza drużna prowadziła od pierwszych minut spotkania.Po raz wtóry mecz rozpoczęliśmy od szybkich składnych akcji , które dały nam w 7 minucie kwarty 16 pkt prowadzenie. Po zmianach w naszym zespole , nie udało się utrzymać skuteczności ,a i obrona pozostawiała wiele do życzenia ,to pozwoliło gościom zniwelować przewagę do 8 pkt na koniec pierwszej kwarty.W następnych częściach spotkania gra się wyrównała . Bardzo ważnym momentem w meczu była akcja na 3 min. przed końcem w której A.Grygiel po faulu w środkowej części boiska nie utrzymał nerwów na wodzy ,za co otrzymał dodatkowo przewinienie techniczne.Goście wykonywali po tym zdarzeniu dwa razy z rzędu po dwa rzuty wolne , z których nie wykorzystali ani jednego , a i posiadanie piłki w kolejnej akcji nie przyniosło im punktów.Mecz zakończył się naszą 11 pkt. wygraną.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko - AZS Politechnika Częstochowa 81:70 (20:12, 23:19, 22:24, 16:16)
Dla naszego zespołu punktowali: Lepczyński 24 (4), Grygiel 13 (1), Płatek 13, Lipiński 11, Weiss 8, Kowalski 4, Ulrich 4, Radwański 2, Kos 2, Obrzut 0, Kurowski 0, Walasek 0.
Dla AZS-u: Bluma 22 (1), Sośniak 9 (1), Pałac 8, Pławucki 8, Kotyza 8, Saran 6 (1), Sztajner 4, Karkosza 3 (1), Rynkiewicz 2, Szlichta 0
Pozostałe wyniki kolejki:
Jeleniogórzanie tak jak i my w poprzedniej kolejce otrzymali srogą lekcję gry w meczu z Openem Pleszew.
Focus Mall Sudety Jelenia Góra - Open Florentyna Pleszew 53:74 (11:19, 8:16, 14:27, 20:12)
GTK Fluor Britam Gliwice - Stal Ostrów Wlkp. 80:62 (17:21, 22:14, 12:18, 29:9)
AZS KU Politechniki Opolskiej - WKK Wrocław 59:85 (11:20, 14:37, 20:15, 14:13)
KK A-Bild Bytom - MKS Skierniewice 61:63 (20:21, 15:16, 16:15, 10:11)
Księżak Łowicz - UKS Alba Chorzów 78:94
WKS Śląsk Wrocław - KS Pogoń Prudnik 75:71 (11:16, 25:13, 25:13, 14:29)
AZS Politechnika Poznań - Pogoń Ruda Śląska 79:67 (25:16, 12:13, 24:17, 18:21)